Royal Canin Shih Tzu Puppy Yavru Köpek Maması 1,5 Kg
Royal Canin Shih Tzu Puppy Yavru Köpek Maması 1,5 Kg

Royal Canin Shih Tzu Puppy Yavru Köpek Maması 1,5 Kg

Royal Canin Shih Tzu Puppy Yavru Köpek Maması 1.5 Kg

 

10 ayın altındaki Shih Tzus için
Hızlı büyüme için
Güçlü doğal savunmaları destekler
Dışkı ve koku azaltma
Özel brakisefalik çene

Royal Canin, hayvanı yaptıkları her şeyde birinci sıraya koyuyor, aldıkları her karar yıllarca süren çalışmalara ve veteriner okulları, üniversiteler ve yetiştiricilerle olan ortaklığa dayanıyor.

Amaç her zaman aynıdır, evcil hayvanınızın ihtiyacını karşılayacak doğru beslenme çözümleri sunmak, bu ihtiyaçlar çok farklı olabilir ve bir mama her şeye uymaz; yaş, cins, büyüklük ve yaşam tarzı hesaba katılır.

Royal Canin, küçük, orta ve büyük ırkların farklı ihtiyaçlarını karşılayan ve cinse özgü yiyecekler geliştiren ilk kişidir.

Shih Tzu
Sağlıklı cilt ve tüy shih tzu yetişkin, cildin "bariyer" rolünü (özel kompleks) desteklemeye, cilt sağlığını korumaya (epa ve dha, a vitamini) ve ceketi beslemeye yardımcı olur.

Hodan yağı ile zenginleştirilmiştir.

Diş sağlığı bu formül kalsiyum şelatörleri sayesinde tartar oluşumunun azalmasına yardımcı olur.

Dışkı ve koku azaltıcı bu formül dışkı kokusunu ve hacmini azaltmaya yardımcı olur.

Özel mama: özel brakisefalik çene, shih tzu'nun almasını kolaylaştırmak ve onu çiğnemeye teşvik etmek için özel olarak tasarlanmış bir mama.


Bileşim: Pirinç, kurutulmuş kümes hayvanı proteini, hayvansal yağlar, bitkisel protein izolatı *, hidrolize hayvansal proteinler, bitkisel lifler, pancar posası, mineraller, balık yağı, soya yağı, frukto-oligo-sakkaritler, hodan yağı (% 0.1), kadife çiçeği özü ( lutein kaynağı), yeşil çay ve üzüm özleri (polifenol kaynağı), hidrolize kabuklular (glukozamin kaynağı), hidrolize kıkırdak (kondroitin kaynağı) ..

Teknolojik Katkı Maddeleri: Belirtilmemiş; Duyusal Katkı Maddeleri: Belirtilmemiş; Besin Katkı Maddeleri: A Vitamini: 29500 IU, Vitamin D3: 800 IU, E1 (Demir): 53 mg, E2 (İyot): 5,3 mg, E4 (Bakır): 10 mg, E5 (Manganez): 69 mg, E6 (Çinko) ): 206 mg, E8 (Selenyum): 0,12 mg - Teknolojik katkı maddeleri: Pentasodyum trifosfat: 3,5 g - Koruyucular - Antioksidanlar ..

Analitik Bileşenler: Protein% 24, Ham Lifler% 20, Ham Yağlar ve Yağlar% 3, Ham Kül% 5,6 , Nem% 0.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR