Teslimat ve Kargo

 

 

Nakliye maliyeti ne kadardır?

 

Uygulanan tüm indirimler düşüldükten sonra sipariş tutarınız 250 TL ve üzeri olduğunda kargo ücreti alınmamaktadır. 250 TL’ nin altında kalan siparişleriniz için kargo ücreti 39,90 TL' dir. Kapıda ödeme ile yapılan siparişlerde ise sipariş tutarından bağımsız olarak 39,90 TL ödeme hizmet bedeli alınmaktadır. Kapıda ödeme hizmet bedeli olan 39,90 TL, kargo ücreti olan 39,90 TL'den bağımsızdır. Kapıda ödeme hizmet bedeli siparişinizin tutarı veya kargo ücreti ödenip ödenmemesine bağlı değildir, ayrı bir hizmet olarak alınmakta ve siparişe yansıtılmaktadır.

 

Teslimat ne kadar sürer?

 

Tüm siparişler 24 saat içinde gönderilir. Sipariş gönderildikten sonra size ulaşması bulunduğunuz şehre göre farklılık gösterse de genel olarak 1-2 iş günüdür. Ürünler genellikle sabah 9:00 ve akşam 18:00 saatleri arasında teslim edilir.

 

Hangi dağıtım şirketini kullanıyorsunuz?

 

Türkiye’ de sadece Aras Kargo ile çalışmaktayız.

 

Siparişim teslim edildiğinde ben evde yoksam ne oluyor?

 

Siparişiniz size şahsen teslim edilecek ya da adreste bulunan yakınınıza teslim edilir. Siparişi bırakacak hiç kimse olmadığı durumlarda, 3 gün içinde gidip paketinizi alabileceğiniz noktaya dair bir not bırakılacaktır. Ürünlerinizi teslim almaya giderken tanımlama amacıyla, kargo firmasının size bıraktığı notu yanınızda bulundurmanız gereklidir.

 

Teslimat adresi ile fatura adresi farklı olabilir mi?

 

 

Evet. Ödeme işlemi sırasında fatura ile teslimat adreslerinin farklı olduğunu belirleyip uygun adresinizi giriniz. Ancak faturanız sadece paketiniz ya da e-posta ile gönderilebilir. Paket adresinizden farklı bir adrese hazırlanabilir ancak gönderim farklı bir adrese yapılmaz.

 

 

 

 

 

 

 

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR